کارتریج رویال

کارتریج رویال – کارتریج شیر اهرمی

کارتریج رویالگروه بازرگانی رویال با سابقه چندین ساله در زمینه واردات و عرضه لوازمات بهداشتی ساختمانی مانند کارتریج رویال از منابع و کارخانجات معتبر می باشد. کارخانه تولید کننده کارتریج یک دپارتمان متخصص در تولید کارتریج سرامیکی شیراهرمی است که  از سال2000 میلادی در زمینه تولید این محصول تجربه دارد.

این کارخانه با مساحت 12000 متر مربع با استفاده از خطوط تولید چندگانه و به کارگیری 200 نفر نیروی کار متخصص درحال تولید انواع کارتریج رویال شیر اهرمی می باشد.

 تماس با گروه رویال

گواهی استاندارد ملی ایران کارتریج رویال

استاندارد ملی کارتریج رویالانواع کارتریج رویال با استفاده از سرامیک با بالاترین درجه کیفی و روان کننده ساخت آلمان به بازار عرضه می گردد . همچنین کارتریج ها پیش از خروج از خط تولید، تحت آزمایشهای دقیق کنترل کیفیت قرار می گیرند. انطباق استاندارد ملی ایران به شماره ISIRI6679  گواه کیفیت بالای این محصول می باشد.

این استاندارد شامل آزمون های دوام مکانیکی ابزار کنترل (کارتریج شیراهرمی) و آزمون آب بندی شیر پس از آزمون دوام است. در آزمون دوام مکانیکی کارتریج رویال در شرایط مختلف دمای آب، ph 7، فشار استاتیک 4 بار و سختی آب به تعداد 70000 سیکل مورد آزمایش قرار می گیرد.
سپس آزمون آب بندی شیر بر روی کارتریج رویال انجام می گیرد که شامل کنترل  کیفی عدم شکستگی، عدم نشتی، چسبندگی و عدم تداخل جریان آب سرد و گرم در کارتریج شیر اهرمی می باشد.

کارتریج رویال با گذراندن این آزمون ها موفق به دریافت استاندارد ملی ایران گردیده است. برای مشاهده تصویر بزرگتر استاندارد ملی کارتریج سرامیکی رویال کلیک کنید.

برای مشاهده انواع استاندارد شیرالات بهداشتی کلیک کنید.

گواهی استاندارد CELAB ایتالیا کارتریج رویال

استاندارد آلمانی کارتریج رویالکارتریج سرامیکی رویال علاوه بر استانداردهای CE, KTW, ACS, DM174, IAF, EN817 موفق به اخذ استاندارد اختصاصی از CELAB کشور ایتالیا در سال 2020 شده است.

گواهینامه celab از جمله استانداردهایی است که شرایط محصول را برای ورود به بازار اتحادیه اروپا و دریافت گواهینامه CE marketing مهیا می کند.

برای مشاهده تصویر بزرگتر گواهی استاندارد celab کارتریج سرامیکی کلیک کنید.

معرفی کارتریج شیر اهرمی سرامیکی رویال

مشخصات فنی کارتریج

کارتریج رویال در کارخانه های تولید شیرآلات اهرمی بهداشتی ساختمانی در سراسر کشور استفاده می شود. عمدتا کارتریج مشکی شیراهرمی رویال در شیرالات استفاده می گردد. در زیر مشخصات فنی کارتریج شیر اهرمی رویال را مشاهده می کنید:

Max. temperature: 90°C
Max. turning angle: 100°
Max. opening angle: 23°
Tightening torque: 8-12N. m (advice: 10N. m)
Lever torque test: 0. 3-0. 4N. m (static pressue is zero)
Lever break torque: >= 15N. m
Noise test: Max. 20 db at 3bar (with noise reducer)
Working pressure: Max 1.2 MPA
Burst test pressure: water static pressure max. 3.5 MPA
Sealing tese: 0.8 MPA (fully tested one by one)
Life test:
According to the En817, GB18145-2003 standard>70, 000 cycles;
According to the ASME A112. 18. 1, -2005 standard>500, 000 cycles
Ceramic disc:
Material: AL20395%
Hardness: >=1150HVS
Flatness: 0.3 u m
Roughness: 0.2 u m
Porosity: 60%-80%

قطعات کارتریج شیر اهرمی

تمامی قطعات برای تولید این محصول از بهترین مواداولیه انتخاب می شود. همچنین در طول خط تولید آزمون ها و آزمایش های گوناگونی بر روی کارتریج رویال صورت می گیرد تا محصولی کاملا با کیفیت بدست تولید کننده شیرآلات بهداشتی ساختمانی و همچنین مصرف کننده نهایی برسد.
در زیر قطعات دمونتاژ شده کارتریج رویال برای شیرالات اهرمی را مشاهده می کنید. این قطعات شامل Seal ring رینگ های آب بندی، بیس کارتریج، دیسک سرامیکی بالا و پایین، قطعه گردان، هندل یا دستگیره و پوسته می شود.

قطعات کارتریج رویال

نحوه کارکرد کارتریج

اصلی ترین قطعه کارتریج سرامیکی ، دو قطعه دیسک سرامیکی است که بر روی آن سوراخ هایی تعیبه شده است.با حرکت اهرم،  یک دیسک در جای خود ثابت می شود و دیسک سرامیکی دیگر با اهرم حرکت می کند. زمانیکه سوراخ های هر دو دیسک سرامیکی در یک راستا قرار بگیرد، جریان آب اتفاق می افتد.

چرا کارتریج سرامیکی شیراهرمی؟

با استفاده از کارتریج سرامیکی دیگر از چکه چکه کردن آب و یا نشتی های ریز خبری نیست. همچنین بدلیل عدم وجود واشرهای لاستیکی عمر طولانی دارند و با تلاش بسیار کم شیرالات باز و بسته می شوند.

WordPress Theme built by Shufflehound.
گروه بازرگانی رویال - وارد کننده انواع محصولات و قطعات شیرالات بهداشتی ساختمانی