الکترود جوشکاری e6013

الکترود جوشکاری e6013 – بازرگانی رویال

الکترود جوشکاری e6013یکی از پر مصرف ترین قطعات در صنعت جوشکاری، الکترود جوشکاری است که برای اتصال دو قطعه فلزی استفاده می شود. الکترود جوشکاری دارای انواع متفاوتی هستند که با توجه به نوع متریال پوششی آنها دسته بندی می شوند. از کاربردی ترین این الکترودها، الکترود جوشکاری e6013 (welding electrode e6013) می باشد.
این محصول در گذشته با بسته بندی قدیم MT-12 PERMANENT پرماننت به بازار عرضه می شد. برای استعلام قیمت الکترود e6013 با ما تماس بگیرید.

تماس با گروه رویال

MT-12 permanent الکترود
 

معرفی الکترود e6013 در استاندارد A.W.S

نام الکترود جوشکاری e6013 از 4 قسمت تشکیل شده است:

E : این حرف قبل از یک عدد چهار یا پنج رقمی EXXXXX استفاده می شود. منظور از E روش جوشکاری است که در اینجا به معنای روش جوشکاری با قوس الکتریکی می باشد. در صورتی که جوشکاری با روش گازانجام گیرد از کلمه E استفاده نمی‌شود بلکه بجای آن حروف RG قرار می گیرد.

60 : این دو عدد بیانگر کشش گرده جوش بر حسب پاوند بر اینچ مربع می باشد. عدد 60 به معنای این است که فشار کشش گرده جوش این نوع الکترود 60000 پاوند بر اینچ مربع است.

1: دومین عدد از سمت راست به معنای موقعیت قرارگیری و حالات مختلف جوشکاری می باشد. که عدد 1 در اینجا به منظور کاربری الکترود جوشکاری e6013 در همه موقعیت‌ها All Position می‌باشد.

3: خصوصیات ظاهری گرده جوش و نوع جریان با این عدد مشخص می گردد. عدد 3 به این منظور است که می توان از این الکترود با جریان AC متناوب یا جریان مستقیم بکار می رود. درجه سختی گرده جوش این الکترود کمتر از دو گرده اول و دوم و کمی بیشتر از گرده سوم می باشد و نیز در دارای قوس الکتریک خیلی آرام و نفوذ کم و شکل مهره های آن در درزهای شکل محدب می باشد.

WordPress Theme built by Shufflehound.
گروه بازرگانی رویال - وارد کننده انواع محصولات و قطعات شیرالات بهداشتی ساختمانی